sreda, 11. avgust 2021

Razpis za letno vzdrževanje gospodarske javne infrastrukture

Javno podjetje Komunala Idrija d.o.o. je na portalu javnih naročil objavilo razpis za letno vzdrževanje gospodarske javne infrastrukture in izvedbo novogradenj na območju občine Idrija v letih 2022 in 2023. Predmet javnega naročila je vzdrževanje makadamskih cest na območju celotne občine, vzdrževanje cest na območju Dol, Godoviča, Črnega Vrha, Zavratca, Vojskega in Ledin, vzdrževanje javnih zelenih površin ter gredic in korit s trajnimi zasaditvami na območju Idrije in Spodnje Idrije, barvanje talnih označb in dobava z montažo varovalnih ograj. Naročnikove zahteve in pogoji so razvidni iz razpisne dokumentacije, ki je javno objavljena in dostopna preko povezave. Uradni list RS - Portal javnih naročil (enarocanje.si)

Ponudnike vabimo k predložitvi ponudb. Rok za oddajo je 14. september 2021.